XPS ÜYELER

2001 yılında faaliyete geçen Eryap, inşaat sektöründe ve özellikle yalıtım alanında öncü ve yenilikçi kimliğiyle dikkat çeken, büyüme ivmesini sürekli artıran, güçlü bir üreticidir. Şirket, Gaziantep ve İstanbul’da toplam 150.000m2'yi aşan alanda yerleşik 3 üretim tesisinde tüm yalıtım malzemeleri (ısı, su, ses ve yangın), polimer dış cephe kaplama sistemleri ve polimer kapı-pencere sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Eryap, 2005 tarihinden itibaren Kavaklı Sanayi Bölgesi Cumhuriyet Mah. Fulya Cad.34570 Silivri /İSTANBUL adresinde Bonuspan markalı XPS üretimi devam etmektedir. Üretim döngüsünde enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedefleyen Eryap, ürünleri ile enerji tasarrufuna geniş anlamda katkıda bulunmakta ve Türkiye'nin sürdürülebilir kalkınmasını desteklemektedir.

Gelişen pazar beklentileri ve standartları doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştiren Eryap, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ürün-hizmet-yaşam döngüsü sorumluluğu kapsamında doğaya dost, çevresel risk faktörlerini gözeten, enerji kaynaklarının doğru kullanımını öngören stratejik modelini ileri taşımak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Adres : Büyükdere Cad. Enka İş Merkezi No:108/4 34394 Esentepe / İSTANBUL
Telefon: (0 212) 213 15 15 Fax: (0 212) 212 21 00
E-Posta: info@er-yap.com.tr Web Site: www.bonuspan.com.tr
İlgili kişi: Mahmut Rıdvan Nazırlı